.

 

Chcete své děti léčit bez zbytečné chemie?

Volíte raději přírodní postupy než léky?

Mám pro vás řešení!

Homeopatie je přírodní, velmi účinná a šetrná léčebná metoda.

Homeopatie aktivuje léčebné síly našeho těla.

Homeopatie nemá škodlivé vedlejší účinky.

 

Objevte kouzlo homeopatie a začněte teď hned!

Homeopatická lékárnička pro děti

CO NA VÁS V E-BOOKU ČEKÁ?

PŘÍRODNÍ ŘEŠENÍ

V e-booku najdete ověřené návody na léčbu běžných dětských nemocí.

HOMEOPATIE

Díky příručce snadno vybere správné homeopatikum. Budete vědět na jaké potíže je můžete použít a jak je dávkovat.

PSYCHOSOMATIKA

U každé nemoci najdete její psychosomatickou příčinu.

BABSKÉ RADY

Řešení zdravotních potíží nabízím také pomocí ověřených přírodních receptů z domácích surovin.

SROZUMITELNÉ NÁVODY

Při dalším zdravotním problému už nebudete muset nikde nic hledat. Stačí mít po ruce mobil nebo tablet..

DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE

Koupí e-booku budete mít zdarma i všechna další vydání.

 

Kapitoly jsou rozdělené podle zdravotních problémů a jsou v nich přesné návody na výběr, dávkování a podávání homeopatik. V každé kapitole najdete také psychosomatickou příčinu nemoci a osvědčené přírodní recepty z běžně dostupných surovin.

 

MRKNĚTE POD POKLIČKU E-BOOKU

DÁREK PRO VÁS

 

Abyste měli opravdu ucelené informace, sepsala jsem pro vás podrobné popisy všech použitých homeopatik.

S mými návody bude pro vás hračka vybrat to správné homeopatikum.

 

CO NA TO ČTENÁŘI

E-book jsem přečetla jedním dechem, moc se mi líbí - na jednom místě nemoc - příznaky - duchovní příčina - babská rad a to nejdůležitější, proč jsem po tomto titulu sáhla, které homeopatikum při jakém projevu nemoci použít. Jako máma dospělých dětí jsem takto přehledné a kompletní informace postrádala, jako babička tří vnoučat jsem z téhle e-knihy nadšená :-). Děkuji za ni, Tání ♥
Homeopatická lékárnička do každé rodiny! Jako farmaceutka oceňuji velmi lidsky srozumitelně popsané symptomy, podle kterých se opravdu dobře vybírá dané homeopatikum. A jako Nepráškující farmaceutka velmi oceňuji i psychosomatický popis u každé nemoci a osvědčené nechemické babské rady. Naše děti často reagují na naše potíže právě nemocí a zamyšlení se nad tím, co nám nemocí říkají často pomáhá rychlejšímu uzdravení. Jako maminka dvou a půl leté holčičky, v čase čtení eBooku s horečkou, jsem ocenila přehledné členění Homeopatické lékárničky a velkou srozumitelnost. Vřele doporučuji všem rodičům.
Děkuji, že se ke mě dostal tento e-book. Jsem máma tří dětí a to je přesně to, co potřebuji. Jsou zde přehledné, srozumitelné a stručné informace. Musím se přiznat, že mám i homeopaticke knížky pro děti, které mi leží nepřečtené v knihovně. EBook je velice přehledný a lehce v něm najdete Vaše téma, ktere Vás zajímá a i rychlou pomoc. Mě osobně se líbí i babičkovské rady a psychosomatické příčiny k zamyšlení. E-book vřele doporučuji všem maminkám, co hledají alternativu k chemickým produktům z lékárny.

KDO PRO VÁS E-BOOK NAPSAL

Jmenuji se Taťána Šišková a vítám vás na svých stránkách o homeopatii a přírodním léčení.

Vystudovala jsem farmacii a už přes 20 let pracuji v lékárně. Postupem času jsem začala zjišťovat, že chemické léky neumí vyléčit vše a při akutních nemocech je lepší podpořit tělo v uzdravování přírodní cestou.

Začala jsem se více zajímat o přírodní alternativní metody a díky tomu jsem vystudovala Českou školu klasické homeopatie. Ve své homeopatické poradně se zabývám léčbou chronických nemocí. Moji klienti mě často kontaktují, jaká homeopatika a jiné přírodní recepty bych jim poradila při léčbě akutních potíží. Homeopatie je pro mě jasnou volbou.

 

JAKÁ JE CENA HOMEOPATICKÉ LÉKÁRNIČKY?

E-book si můžete zakoupit za 290 Kč.

 

KUPTE SI KNIHU HNED A UŽ ZÍTRA MŮŽETE LÉČIT POMOCÍ HOMEOPATIE A BABSKÝCH RAD

 

Nečekejte s objednáním e-booku na chvíli, kdy ho budete akutně potřebovat. Kupte si ho hned a jakmile vás překvapí zdravotní problém, budete připraveni.

Přejít nahoru